V košíku: 0 kusov
Články
Tovar

Ako správne zrelaxovať telo.

Je to taký paradox. Keď sa cítite vyčerpaný a unavený, pomôže vám fyzická aktivita. Určite to už zažil každý z vás. Práve pohyb a aktivita vám dodá potrebnú energiu po ktorej tak voláte.

Bolieva vás hlava? Tak cvičte. Cítite sa vyčerpaný? Tak cvičte. Ste v strese? Tak cvičte. Naozaj to pomáha a pohyb vám dodá nový vietor do krídiel. Pri pravidelnom pohybe však nezabúdajte na dostatočné zrelaxovanie vášho tela. Je to kľúč k úspechu. Je to asi rovnako dôležité ako jesť, piť či spať. Relaxovať sa pritom dá rôznymi spôsobmi. Či ich budete striedať, alebo sa sústredíte len na jeden zo spôsobov je už len na vás. Rôzne spôsoby si však niekoľkokrát vyskúšajte aby ste sa vedeli dostatočne rozhodnúť, čo vám najviac vyhovuje.

Čítať ďalej: Ako správne zrelaxovať telo.

Ktoré športové pomôcky sú vhodné pre splnenie vašich fitness cieľov

Hovoríte si, že športové náčinie je pre vás úplne zbytočné, pretože vám aj tak zapadne prachom? Tak to ste asi ešte neobjavili tú správnu športovú aktivitu pre vás! Pokiaľ aj nepatríte medzi najväčších športových zanietencov,  vedzte, že práve zábavná gymnastická lopta alebo pekná žinenka vás môžu k cvičeniu ešte viac motivovať. Nehovoriac o tom, že so pokiaľ si na cvičenie zoberiete aj fitness pomôcku, ako sú napríklad činky či iné športové pomôcky, bude vaše posilňovanie oveľa efektívnejšie. Veď kto by nechcel stráviť menej času pri cvičení s oveľa lepším výsledkom? :)

Čítať ďalej: Ktoré športové pomôcky sú vhodné pre splnenie vašich fitness cieľov

Pomôcky na cvičenie

Správny pohyb je pre zdravé telo nevyhnutný. Hýbať by sa mal každý, stačí si len vybrať správny tip pohybu, ktorý vám bude vyhovovať a baviť vás. Výhovorky, že aj do športovania treba investovať peniaze už dávno neplatia. Ak však chcete váš pohyb posunúť na vyššiu úroveň, určite sa vám oplatí investovať do fitness pomôcok, ktoré aj zo všedného, každodenného cvičenia spravia nový zážitok. Najmä ak preferujte pohyb doma, v tom prípade sú fitness pomôcky doslova nevyhnutnosťou.

Čítať ďalej: Pomôcky na cvičenie

Kolobežka - nadčasový darček pre deti!

Motivovať deti, aby sa odtrhli od televízora, notebooku či smartphonu a venovali sa pohybu nie je vôbec jednoduché. Väčšina rodičov vie, že na to, aby sa im podarilo dieťa dostať na čerstvý vzduch potrebujú niečo naozaj lákavé. Jazda na kolobežke je zábavná nie len pre deti ale aj pre dospelých, rozhýbe celé telo a preto je obľúbená už dlhé roky.

Čítať ďalej: Kolobežka - nadčasový darček pre deti!

(c) 2017 pre abcfitnes.sk vytvoril Richard Gajniak - CompServis, http://wwwstranka.sk